Разный текст после телефонов
Портативна термографічна камера Dahua (DH-TPC-HI20)

Портативна термографічна камера Dahua (DH-TPC-HI20)

10.06.2022
0

Візуалізуйте промисловий контроль за допомогою портативної термографічної камери Dahua

Dahua Technology, провідний світовий постачальник інтелектуальних IoT-рішень та послуг, орієнтованих на відео, запустив свою портативну термографічну камеру (DH-TPC-HI20) – портативний діагностичний прилад для щоденних перевірок у промисловому полі. Його легка конструкція, потужні можливості візуалізації, оповіщення у реальному часі та інші прості у використанні функції роблять його надійним інструментом для раннього прогнозування відмов та профілактичного обслуговування у невеликих промислових місцях.

Характеристики та переваги

У продукті Dahua HI20 використовується тепловізійна технологія для виявлення потенційних проблем у численних завданнях профілактичного обслуговування за допомогою безконтактного вимірювання температури. У порівнянні з одноточковим інфрачервоним термометром, HI20 надає в режимі реального часу чіткі зображення та інформативні дані для швидкої перевірки, що дозволяє користувачам аналізувати, виявляти та діагностувати потенційні проблеми швидше та ефективніше.

Thermal Handheld Thermography Camera

Чіткі зображення високої роздільної здатності та детальні відомості для швидкого огляду

Завдяки високій роздільній здатності 256 x 192 ефективних пікселів і великій апертурі F1.0 камера HI20 забезпечує ширококутні та чіткі зображення. Він підтримує карту Micro SD ємністю 256 ГБ, яка забезпечує до 10 000 зображень та більше 2 годин відео на гігабайт. Крім того, він також пропонує підключення до ПК для перегляду, керування та обміну зображеннями та відео.

Виявлення лазерної указки та усунення несправностей

На додаток до створення термографічного зображення, HI20 включає лазерну указку, яка дозволяє користувачам визначати температуру певних областей, зменшуючи відхилення показань температури, підвищуючи точність і економлячи час.

Швидкий знімок та запис

Крім того, HI20 пропонує багатофункціональний тригер, який дозволяє користувачам точно визначати області за допомогою вбудованої лазерної указки, робити знімки екрана та записувати відео. Натисніть на курок один раз, щоб активувати лазерну указку, двічі потягніть, щоб зробити знімок екрана, і потягніть три рази, щоб записати відео.

Ідеально підходить для суворих умов

Завдяки міцній конструкції HI20 витримує падіння з висоти 2 метри. Маючи клас захисту IP54, він може працювати в суворих умовах від -20 до 50 C° (від -4 F до +122 F), що робить його ідеальним для різних сценаріїв та застосувань у промисловості.

Звукова сигналізація в режимі реального часу про аномалії

У разі раптового підвищення температури, яке може призвести до відмови обладнання або спалаху, HI20 надає підказку, що настроюється, про максимальну температуру. Він може активувати звуковий сигнал і автоматичний знімок екрана при виявленні цього температурного порогу замість того, щоб довго дивитися на екран і потенційно упускати важливу деталь.

Додаток

На відміну від інших високоякісних тепловізійних продуктів, HI20 є вигідним з фінансової точки зору вибір для економних бюджет клієнтів. Як продукт початкового рівня, він підходить для таких сценаріїв, як перевірка електрообладнання, перевірка будівель та житлових приміщень, перевірка систем ОВКВ, ремонт та технічне обслуговування автомобілів тощо.

Thermal Handheld Thermography Camera

Електричні перевірки

Електричні з'єднання та компоненти з потенційними проблемами, такими як ненадійні з'єднання, погані контакти та перевантаження електричних ланцюгів, зазвичай не виявляють ознак перегріву доти, доки не вийдуть з ладу, що може збільшити ризик промислових пожеж в електрообладнанні. Ручна термографічна камера HI20 може допомогти інспекторам визначити точну область аномальної температури, яку не можуть визначити очі, тим самим знижуючи ризик загоряння та несподіваних поломок.

Автомобільний ремонт та технічне обслуговування

Традиційні методи аналізу забирають багато часу під час перевірки механічного обладнання та механізмів, особливо при ремонті та технічному обслуговуванні автомобілів. Портативна термографічна камера HI20 дозволяє користувачам порівнювати робочі температури свого автомобіля з аналогічним обладнанням, стандартами виробників та даними попередніх перевірок, надаючи інформацію про поточний стан та надійність активу.

Будівельні та житлові перевірки

Ручна термографічна камера HI20 може допомогти вирішити проблеми при традиційному огляді будівель. Наприклад, це дозволяє інспекторам відстежувати різницю температур у польових умовах, що дає їм гарне уявлення про розміри потенційних аномальних зон, таких як виявлення протікання води за стінами, під підлогою та на підвіконнях. Крім того, він вирішує проблему енергоспоживання, спричинену пилом та втратами тепла під час перевірок систем HVAC.

Завдяки вбудованій функції вимірювання температури, портативна тепловізійна камера Dahua може виявляти та відображати важливі вимірювання температури з точністю та чіткістю. Інтегруючи дисплей з високою роздільною здатністю, лазерну указку, вбудовану сигналізацію та простий у використанні кнопковий інтерфейс — серед інших функцій — HI20 забезпечує безліч переваг в одному економічному портативному пристрої, що значно полегшує промисловий контроль та регулярні перевірки пристрою, допомагаючи користувачам економити час та підвищуючи ефективність роботи.


К списку статей 
Отзывов0

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.